Hakkımızda

Nivak Group 2011 yılında, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Vahap KÜÇÜK’ün vizyonu doğrultusunda KÜÇÜKLER HOLDİNG bünyesinde kurulmuştur.

Faaliyetlerine mağaza dekorasyon süreçleri ile başlayan Nivak, 4 kıtada yatırımlar gerçekleştirmeye devam etmektedir. Günümüzde 4 kıtada mağaza dekorasyonu (fit out), taahhüt, gayrimenkul, bakım onarım ve mobilya üretimi olmak üzere 5 alanda faaliyetlerini sürdüren bir yapıya kavuşmuştur. Nivak, entegre biçimde geliştirdiği süreçleri ile talep eden müşterilerine, bina inşaatı, takiben mağaza dekorasyonu ve sürekli biçimde mağaza bakım onarım faaliyetleri verme yoluyla bütünsel hizmetler sunabilme kapasite ve esnekliğine sahiptir.

Nivak operasyonlarının Genel Merkezi İstanbul Güneşli’de olup, Mobilya Fabrikası Bursa İnegöl’dedir. Ayrıca İstanbul ve Bursa’da lojistik depoları bulunmaktadır.

Müşterilerine verdiği hizmetlerin verimliliği ve etkililiğini artırmak amacıyla Nivak birçok ülkede kendi şirketlerini kurmuştur. Ukrayna, Beyaz Rusya, Rusya Federasyonu, Arnavutluk, Makedonya, Bosna Hersek, Kosova, Sırbistan, Gürcistan, Romanya ve Irak’ta Nivak Group şirketleri bulunmaktadır.